במסגרת הליווי, את מקבלת:

כדולה, ישנם דברים שאני לא עושה:

אינני מבצעת הליכים רפואיים כלשהם, לא מקבלת החלטות במקומך ולא מדברת בשמך עם הצוות

חשוב לי להדגיש שאני לא אחות, לא מיילדת ולא רופאה, ולכן אינני מבצעת שום הליך רפואי במהלך הלידה, לפניה או אחריה ביולדת או בתינוק. פרוצדורות אלו הן בסמכות הבלעדית של הצוות הרפואי. תפקידי הוא לעזור לך לקבל את התמונה המלאה ולנסות להסביר על סיכונים ויתרונות של הליכים רפואיים, כך שקבלת ההחלטות שלכם כזוג תתבצע כשכל המידע לפניכם.

תמיכה טלפונית מלאה

זמינות טלפונית 24/7 לכל שאלה או התייעצות החל משבוע 36, וכמובן הגעה אלייך או לבית החולים לפי הצורך והרצון. את יכולה להתקשר בכל התלבטות, קטנה ככל שתהיה, ואשמח לעזור לך. בשביל זה אני כאן

2 פגישות לפני הלידה

אפגש איתך (או איתכם) פעמיים לפני הלידה, על מנת להכיר אתכם, לדעת אילו דברים מתוך ארגז הכלים שלי מתאימים לכם, ולתאם ציפיות לקראת הנוכחות שלי בלידה שלכם.

במהלך הלידה

בארגז הכלים שלי יש מגוון של כלים בהם אני נעזרת לפי הצורך ושיקול הדעת, תוך ניסיון להתאים את הכלי ליולדת בצורה המדויקת ביותר. מתוך הכלים: שיאצו, ארומתרפיה, הומאופתיה, רפלקסולוגיה, דימיון מודרך ועוד... אני כאן כדי לתמוך בך ולעזור לך לעבור את הלידה בצורה הטובה ביותר לך, לתינוק ולבעלך.

תמיכה בהנקה ראשונה

עוד בחדר לידה אוכל לעזור לך ולהדריך אותך בהנקה הראשונה עם תינוקך, ובהמשך לייעץ במקרים מסויימים ובאחרים להפנות הלאה ליועצות הנקה.

ביקור מעקב לאחר הלידה 

לאחר הלידה אגיע לבקר אתכם בביתכם, לשוחח על הלידה, לראות ששלומכם טוב, שההנקה מתבססת יפה, ולשמוע מכם איך השותף החדש נכנס למשפחה.